
Women's Fashion Square Starry Quartz Alloy And Stainless Steel Watch With Diamond Embedded And Spiral Crown
Women's Fashion Square Starry Quartz Alloy And Stainless Steel Watch With Diamond Embedded And Spiral Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 60g |
Original: $4.28
-65%$4.28
$1.50More Images







Women's Fashion Square Starry Quartz Alloy And Stainless Steel Watch With Diamond Embedded And Spiral Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Weight | 60g |





















