
Women's Fashion 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Heart And Letter Pendant Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
Women's Fashion 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Heart And Letter Pendant Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $2.86
-65%$2.86
$1.00More Images






























Women's Fashion 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Heart And Letter Pendant Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























