
Women's Fashion Stainless Steel Flowershaped Bracelet Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images

















Women's Fashion Stainless Steel Flowershaped Bracelet Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |





















