
Women's Fashion Tassel Earrings Copper Heart Drop Shape Geometric Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Drop Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images


















Women's Fashion Tassel Earrings Copper Heart Drop Shape Geometric Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Drop Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Drop Shape,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























