
Women's Fashion Watch Bracelet Set Alloy Imitation Leather Rose Gold Buckle Round Quartz Watch
Women's Fashion Watch Bracelet Set Alloy Imitation Leather Rose Gold Buckle Round Quartz Watch
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |
More Images






Women's Fashion Watch Bracelet Set Alloy Imitation Leather Rose Gold Buckle Round Quartz Watch
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |























