
Women's Fashion Waterproof Quartz Watch With Diamond Encrusted Stainless Steel Band And Small Square Dial
Women's Fashion Waterproof Quartz Watch With Diamond Encrusted Stainless Steel Band And Small Square Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 120g |
Original: $10.77
-65%$10.77
$3.77More Images





Women's Fashion Waterproof Quartz Watch With Diamond Encrusted Stainless Steel Band And Small Square Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 120g |





















