
Women's Fashionable Alloy Case Pu Strap Rectangular Dial Rose Gold Buckle Pin Buckle Spiral Crown Watch With Printed Logo And Mineral Reinforced Mirror
Women's Fashionable Alloy Case Pu Strap Rectangular Dial Rose Gold Buckle Pin Buckle Spiral Crown Watch With Printed Logo And Mineral Reinforced Mirror
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 20g |
Original: $14.59
-65%$14.59
$5.11More Images









Women's Fashionable Alloy Case Pu Strap Rectangular Dial Rose Gold Buckle Pin Buckle Spiral Crown Watch With Printed Logo And Mineral Reinforced Mirror
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 20g |























