
Women's Fashionable Casual Summer Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle And Diamond Dial Shape
Women's Fashionable Casual Summer Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle And Diamond Dial Shape
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Diamond |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 24g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images









Women's Fashionable Casual Summer Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle And Diamond Dial Shape
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Diamond |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Diamond |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 24g |





















