
Women's Fashionable Jewelry Copper 18K Star Pattern Planet Saturn Ring Necklace Planetary Pendant Clavicle Chain
Women's Fashionable Jewelry Copper 18K Star Pattern Planet Saturn Ring Necklace Planetary Pendant Clavicle Chain
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images









Women's Fashionable Jewelry Copper 18K Star Pattern Planet Saturn Ring Necklace Planetary Pendant Clavicle Chain
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |























