
Women's Fashionable Vintage Watch With Steel Band Square Dial Alloy Case And Mineral Reinforced Glass Mirror
Women's Fashionable Vintage Watch With Steel Band Square Dial Alloy Case And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $30.59
-65%$30.59
$10.71More Images










Women's Fashionable Vintage Watch With Steel Band Square Dial Alloy Case And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























