
Women's Fashionable Waterproof Nonmechanical Watch With Spiral Crown Round Dial Alloy Case And Strap With Imitation Ceramic Grains And Stainless Steel Buckle
Women's Fashionable Waterproof Nonmechanical Watch With Spiral Crown Round Dial Alloy Case And Strap With Imitation Ceramic Grains And Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap | Imitation Ceramic Grains |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
More Images







Women's Fashionable Waterproof Nonmechanical Watch With Spiral Crown Round Dial Alloy Case And Strap With Imitation Ceramic Grains And Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap | Imitation Ceramic Grains |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap | Imitation Ceramic Grains |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















