
Women's Ferris Wheel Light Luxury Style Stainless Steel Zircon Electroplated Necklace Bracelet Jewelry Set
Women's Ferris Wheel Light Luxury Style Stainless Steel Zircon Electroplated Necklace Bracelet Jewelry Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images








Women's Ferris Wheel Light Luxury Style Stainless Steel Zircon Electroplated Necklace Bracelet Jewelry Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















