
Women's Fivepiece Set Of Small And Cute Cartoon Resin Earrings With Heart And Star Patterns 925 Silver Needle Polished Design
Women's Fivepiece Set Of Small And Cute Cartoon Resin Earrings With Heart And Star Patterns 925 Silver Needle Polished Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |
Original: $1.07
-65%$1.07
$0.37More Images





Women's Fivepiece Set Of Small And Cute Cartoon Resin Earrings With Heart And Star Patterns 925 Silver Needle Polished Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3g |























