🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Geometric Style Stainless Steel And Copper Sailboat Necklace With Electroplating
| Chain Style | The Picture Shall Prevail. |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
$2.04
Women's Geometric Style Stainless Steel And Copper Sailboat Necklace With Electroplating—
$2.04
More Images





Women's Geometric Style Stainless Steel And Copper Sailboat Necklace With Electroplating
| Chain Style | The Picture Shall Prevail. |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Picture Shall Prevail. |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















