
Women's Gourd Geometric 18K Real Gold Plated Titanium Steel Oshaped Chain Necklace Retro Light Luxury Style
Women's Gourd Geometric 18K Real Gold Plated Titanium Steel Oshaped Chain Necklace Retro Light Luxury Style
| 412 | Chain: Titanium Steel Pendant: Copper Plated With 18K Real Gold |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Gourd,Geometric Type |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
More Images




Women's Gourd Geometric 18K Real Gold Plated Titanium Steel Oshaped Chain Necklace Retro Light Luxury Style
| 412 | Chain: Titanium Steel Pendant: Copper Plated With 18K Real Gold |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Gourd,Geometric Type |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 412 | Chain: Titanium Steel Pendant: Copper Plated With 18K Real Gold |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Gourd,Geometric Type |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























