
Women's Handmade Cloth Plaid Floral Large Intestine And Ball Hair Rings Hair Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Duckbill Clip |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Original: $0.78
-65%$0.78
$0.27More Images





Women's Handmade Cloth Plaid Floral Large Intestine And Ball Hair Rings Hair Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Duckbill Clip |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Duckbill Clip |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Plaid |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |























