
Women's Handmade Crystal And Pearl Beaded Clavicle Chain Necklace With Flower And Geometric Rhombus Pattern
Women's Handmade Crystal And Pearl Beaded Clavicle Chain Necklace With Flower And Geometric Rhombus Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images














Women's Handmade Crystal And Pearl Beaded Clavicle Chain Necklace With Flower And Geometric Rhombus Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























