
Women's Handmade Geometric Natural Stone Beaded Titanium Steel Necklace Maillard Style Regular Chain Mixed Gemstone Inlay
Women's Handmade Geometric Natural Stone Beaded Titanium Steel Necklace Maillard Style Regular Chain Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,One Size Fits All |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 26g |
Original: $5.51
-65%$5.51
$1.93More Images






Women's Handmade Geometric Natural Stone Beaded Titanium Steel Necklace Maillard Style Regular Chain Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,One Size Fits All |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,One Size Fits All |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 26g |























