
Women's Hip Hop Retro Alloy Metal Geometric Heart Shape Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
Women's Hip Hop Retro Alloy Metal Geometric Heart Shape Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Iron+Alloy Dripping Oil |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 45g |
More Images





Women's Hip Hop Retro Alloy Metal Geometric Heart Shape Pendant Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Iron+Alloy Dripping Oil |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Iron+Alloy Dripping Oil |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 45g |























