
Women's Hiphop Trend Alloy Fishshaped Pendant Necklace With Electroplating And Geometric Styling
Women's Hiphop Trend Alloy Fishshaped Pendant Necklace With Electroplating And Geometric Styling
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images




Women's Hiphop Trend Alloy Fishshaped Pendant Necklace With Electroplating And Geometric Styling
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























