
Women's Imitation Pearl Earrings Copper Material With Flower And Geometric Patterns And Zircon Treatment
Women's Imitation Pearl Earrings Copper Material With Flower And Geometric Patterns And Zircon Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images




Women's Imitation Pearl Earrings Copper Material With Flower And Geometric Patterns And Zircon Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























