
Women's Imitation Pearl Fruit Shaped Beaded Necklace With Electroplating And Water Drop Pendant
Women's Imitation Pearl Fruit Shaped Beaded Necklace With Electroplating And Water Drop Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fake Pearl |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Unique,Minimalist |
| Weight | 15g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images










Women's Imitation Pearl Fruit Shaped Beaded Necklace With Electroplating And Water Drop Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fake Pearl |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Unique,Minimalist |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Fake Pearl |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Unique,Minimalist |
| Weight | 15g |























