
Women's Imitation Pearl Geometric Multilayer Handmade Necklace Choker Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Manual |
| Shape | Geometric |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 101g |
Original: $5.80
-65%$5.80
$2.03More Images




Women's Imitation Pearl Geometric Multilayer Handmade Necklace Choker Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Manual |
| Shape | Geometric |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 101g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Manual |
| Shape | Geometric |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 101g |























