
Women's Imitation Pearl Tassel Geometric Snake Bone Chain Necklace Metal Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images






Women's Imitation Pearl Tassel Geometric Snake Bone Chain Necklace Metal Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























