
Women's Jewelry Alloy Inlaid Artificial Gemstones And Semiprecious Stones Butterfly Tassel Body Chain With Electroplating
Women's Jewelry Alloy Inlaid Artificial Gemstones And Semiprecious Stones Butterfly Tassel Body Chain With Electroplating
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Precious Metal Quality | Copper Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Women's |
| Weight | 10g |
More Images










Women's Jewelry Alloy Inlaid Artificial Gemstones And Semiprecious Stones Butterfly Tassel Body Chain With Electroplating
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Precious Metal Quality | Copper Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Women's |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Alloy Inlaid With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Precious Metal Quality | Copper Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Women's |
| Weight | 10g |























