
Women's Jewelry Fruit Pendant Necklace With Gemstone And Zircon On Copper O Chain Electroplated In Light Luxury Style
Women's Jewelry Fruit Pendant Necklace With Gemstone And Zircon On Copper O Chain Electroplated In Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 7g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images





Women's Jewelry Fruit Pendant Necklace With Gemstone And Zircon On Copper O Chain Electroplated In Light Luxury Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 7g |























