
Women's Jewelry Gold Plated Copper Regular Chain Necklace With Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Women's Jewelry Gold Plated Copper Regular Chain Necklace With Geometric Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























