
Women's Jewelry Set Titanium Steel Electroplated Inlay Diamondstudded Necklace Earrings Ring
Women's Jewelry Set Titanium Steel Electroplated Inlay Diamondstudded Necklace Earrings Ring
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Women's Jewelry Set Titanium Steel Electroplated Inlay Diamondstudded Necklace Earrings Ring
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |























