
Women's Leather Watch Metal Case Pu Strap Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Leisure Style
Women's Leather Watch Metal Case Pu Strap Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Leisure Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images








Women's Leather Watch Metal Case Pu Strap Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Leisure Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |





















