
Women's Leisure Alloy And Imitation Leather Round Dial Watch With Ordinary Glass Mirror Spiral Crown And Pin Buckle
Women's Leisure Alloy And Imitation Leather Round Dial Watch With Ordinary Glass Mirror Spiral Crown And Pin Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





















Women's Leisure Alloy And Imitation Leather Round Dial Watch With Ordinary Glass Mirror Spiral Crown And Pin Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |























