
Women's Leisure Alloy Band Round Dial Starry Sky Roman Face Watch Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images









Women's Leisure Alloy Band Round Dial Starry Sky Roman Face Watch Set
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























