
Women's Leisure Alloy Leather Watch With Rectangular Dial Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Mirror
Women's Leisure Alloy Leather Watch With Rectangular Dial Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 60g |
Original: $18.89
-65%$18.89
$6.61More Images




Women's Leisure Alloy Leather Watch With Rectangular Dial Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 60g |





















