
Women's Leisure Automatic Movement Watch With Round Dial Steel Case Fine Steel Strap And Stainless Steel Buckle Genuine Waterproof
Women's Leisure Automatic Movement Watch With Round Dial Steel Case Fine Steel Strap And Stainless Steel Buckle Genuine Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images
















Women's Leisure Automatic Movement Watch With Round Dial Steel Case Fine Steel Strap And Stainless Steel Buckle Genuine Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |





















