🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Leisure Bracelet Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Oval Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 37g |
Select Color
From $1.37
Original: $3.91
-65%Women's Leisure Bracelet Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Oval Dial—
$3.91
$1.37More Images








Women's Leisure Bracelet Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Oval Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 37g |





















