
Women's Leisure Pu Strap Snakeshaped Quartz Watch With Diamond
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Pu |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $2.85
-65%$2.85
$1.00More Images







Women's Leisure Pu Strap Snakeshaped Quartz Watch With Diamond
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Pu |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Pu |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























