🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Leisure Quartz Watch Alloy Heartshaped
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Select Color
From $1.59
Original: $4.54
-65%Women's Leisure Quartz Watch Alloy Heartshaped—
$4.54
$1.59More Images





Women's Leisure Quartz Watch Alloy Heartshaped
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Steel Band Women's Watch | Watch |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























