
Women's Leisure Square Alloy And Titanium Watch With Magnet Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Magnet Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm * 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images










Women's Leisure Square Alloy And Titanium Watch With Magnet Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Magnet Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm * 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Magnet Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm * 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |























