
Women's Leisure Style Round Diamondencrusted Quartz Bracelet Watch And Jewelry Set With Alloy And Stainless Steel Materials
Women's Leisure Style Round Diamondencrusted Quartz Bracelet Watch And Jewelry Set With Alloy And Stainless Steel Materials
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 136g |
Original: $3.82
-65%$3.82
$1.34More Images






























Women's Leisure Style Round Diamondencrusted Quartz Bracelet Watch And Jewelry Set With Alloy And Stainless Steel Materials
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 136g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 136g |





















