
Women's Leisure Waist Chain Jewelry With Iron Chain Copper Chain Rhinestone Butterfly Tassel Design
Women's Leisure Waist Chain Jewelry With Iron Chain Copper Chain Rhinestone Butterfly Tassel Design
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Rhinestone |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 25g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images











Women's Leisure Waist Chain Jewelry With Iron Chain Copper Chain Rhinestone Butterfly Tassel Design
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Rhinestone |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Copper Chain + Rhinestone |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 25g |























