
Women's Leopard Head Quartz Watch With Zinc Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Zircon Inlaid Copper Strip Strap And Stainless Steel Clasp
Women's Leopard Head Quartz Watch With Zinc Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Zircon Inlaid Copper Strip Strap And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Zircon Inlaid With Copper Strip |
| Style | Mori |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 26g |
Original: $32.24
-65%$32.24
$11.28More Images










Women's Leopard Head Quartz Watch With Zinc Alloy Case Mineral Strengthened Glass Mirror Zircon Inlaid Copper Strip Strap And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Zircon Inlaid With Copper Strip |
| Style | Mori |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Zircon Inlaid With Copper Strip |
| Style | Mori |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 26g |





















