
Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Shell Freshwater Pearl Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Necklace
Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Shell Freshwater Pearl Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Shell Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 30g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images






Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Shell Freshwater Pearl Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Shell Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Shell Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 30g |





















