
Women's Light Luxury Highend Zinc Alloy And Artificial Crystal Butterfly Pendant Necklace With Electroplating Treatment And Insects Letters Numbers Text Pattern
Women's Light Luxury Highend Zinc Alloy And Artificial Crystal Butterfly Pendant Necklace With Electroplating Treatment And Insects Letters Numbers Text Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Insects,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Natural |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.83
-65%$1.83
$0.64More Images





Women's Light Luxury Highend Zinc Alloy And Artificial Crystal Butterfly Pendant Necklace With Electroplating Treatment And Insects Letters Numbers Text Pattern
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Insects,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Natural |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Insects,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Natural |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























