
Women's Light Luxury Style Heart Shape Copper Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating O Chain
Women's Light Luxury Style Heart Shape Copper Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating O Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images



















Women's Light Luxury Style Heart Shape Copper Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating O Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























