
Women's Light Luxury Titanium Steel Jewelry Necklace With Gemstone Pendant And Electroplated Letters Numbers Text Design
Women's Light Luxury Titanium Steel Jewelry Necklace With Gemstone Pendant And Electroplated Letters Numbers Text Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 9g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images










Women's Light Luxury Titanium Steel Jewelry Necklace With Gemstone Pendant And Electroplated Letters Numbers Text Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 9g |























