
Women's Lock Necklace Brass Copper Plated With 18K Gold Electroplating Cross Chain Fashion Jewelry
Women's Lock Necklace Brass Copper Plated With 18K Gold Electroplating Cross Chain Fashion Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images





Women's Lock Necklace Brass Copper Plated With 18K Gold Electroplating Cross Chain Fashion Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























