
Women's Luxury Alloy Case Snake Chain Watch With Ordinary Glass Mirror And Special Shape Dial
Women's Luxury Alloy Case Snake Chain Watch With Ordinary Glass Mirror And Special Shape Dial
| Buckle Style | Double-Sided Button |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Special Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |
Original: $15.50
-65%$15.50
$5.42More Images






Women's Luxury Alloy Case Snake Chain Watch With Ordinary Glass Mirror And Special Shape Dial
| Buckle Style | Double-Sided Button |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Special Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Double-Sided Button |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Special Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |























