
Women's Luxury Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror
Women's Luxury Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |
Original: $29.66
-65%$29.66
$10.38More Images








Women's Luxury Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Buckle Mineral Reinforced Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |





















