
Women's Luxury Leisure Metal Quartz Watch With Round Dial And Stainless Steel Strap
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Original: $4.12
-65%$4.12
$1.44More Images







Women's Luxury Leisure Metal Quartz Watch With Round Dial And Stainless Steel Strap
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |





















