
Women's Luxury Quartz Watch With Natural Freshwater Pearl Stainless Steel Strap Alloy Case Rose Gold Buckle And Round Dial
Women's Luxury Quartz Watch With Natural Freshwater Pearl Stainless Steel Strap Alloy Case Rose Gold Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |
Original: $8.43
-65%$8.43
$2.95More Images





Women's Luxury Quartz Watch With Natural Freshwater Pearl Stainless Steel Strap Alloy Case Rose Gold Buckle And Round Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |





















