
Women's Luxury Vintage Alloy And Genuine Leather Watch With Rhombus Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 19g |
Original: $22.28
-65%$22.28
$7.80More Images






Women's Luxury Vintage Alloy And Genuine Leather Watch With Rhombus Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 19g |























